Konference pro pastory a vedoucí: Envision 21

25. – 28. 1. 2021

Být vůdcem v době krize

A to světlo ve tmě svítí … (Jan 1:5)

Náš svět se rychle mění. Pandemie Covid-19, spory o výsledek amerických prezidentských voleb, hrozba globální hospodářské recese – to je jen několik titulků, které v posledních měsících dominují zpravodajství po celém světě. Navíc vidíme, jak v mnoha zemích dochází k erozi židovsko-křesťanských hodnot.
 

Lidé zápasí o pevný bod, který by jim umožnil orientovat se v době, kdy se všechno otřásá. Dnes je více než kdy jindy zapotřebí jasné vedení. Vedoucí, ať už v církvi, v podnikání nebo v politické sféře jsou povoláni, aby byli majákem v rozbouřených vodách, inspirovali druhé pevnými základy své víry a svítili jako světla v tomto stále temnějším světě.

 

Právě pro takové lidi je chystaná konference Envision v Jeruzalémě, která proběhne online na konci ledna 2021. Setkáte se s významnými křesťanskými vůdci z celého světa, s nimiž budeme společně naslouchat Bohu a hledat nové vize, s důvěrou v moc jeho Ducha, že nás povede do dalších dnů. Srdečně vás zvu, abyste se k nám připojili.

Dr Jürgen Bühler

Prezident

Mezinárodní křesťanské velvyslanectví Jeruzalém

Co můžete očekávat:

  • Každý den živé vysílání ze studia TBN v Jeruzalémě s krátkými promluvami, panelovými diskusemi, předtočenými klipy a hebrejskými chvalami
  • Každý den živé vysílání z terénu: Kneset, Jad Va-šem, IDC Herclija a továrna v Judsku a Samaří
  • Zúčastníte se položení věnců v Jad Va-šem v Den památky obětí šoa 27. 1.
  • Uslyšíte svědectví mesiánských a arabských pastorů
  • Dozvíte se o neuvěřitelných úspěších moderního Izraele
  • Navíc získáte přístup k 20 předtočeným seminářům s pastory, politiky a podnikateli z celého světa
  • Možnost živých setkání s politiky a podnikateli z Izraele i ze zahraničí
  • Každodenní společné modlitby.

 

Registrační poplatek je 100 USD. Zájemci o účast, hlaste se emailem na icej@ecn.cz, na Facebooku www.facebook.com/icejcz nebo telefonicky na čísle 725 854 354.